Direkt zum Inhalt

Word kerken vrijwilliger bij ZOA

Ben jij op zoek naar een leuke plek en wil je naast je reguliere werkzaamheden iets te doen voor mensen in nood? Kom ons team kerken versterken! Als ZOA zijn we op zoek naar enthousiaste mensen die op ons kantoor in Apeldoorn, ons komen helpen om alle administratieve gegevens optimaal te verwerken.  

Help jij team kerken?

Het account kerken groeit

Steeds meer gemeenten voelen hun Christelijke roeping om bij te dragen aan de nood in de diverse landen. En daar zijn we ontzettend dankbaar voor. Samen kunnen we echt het verschil maken om mensen die niets meer hebben, hoop te geven voor morgen. Het is ons verlangen om alle verhalen van de diverse mensen binnen de diverse projecten wereldwijd met de mensen in Nederland te delen. Om alle activiteiten goed te borgen moet de basis op orde zijn. Hierin kun jij het verschil maken!  

Waarom jij?

Je bent iemand die gestructureerd kan werken en ziet het als een uitdaging (het liefst vanuit ervaring) om met ons digitale CRMsysteem te werken. Je verwerkt mutaties en zorgt dat nieuwe informatie op de juiste wijze wordt opgeslagen. Je bent betrokken bij het inpakken van de verzendingen naar kerken en zorgt voor het beheer van de voorraden. Je bent gewoon een mooie aanvulling voor onze backoffice medewerker.  

We verwachten dat je gemiddeld ca 6 uur per week hiermee bezig bent (uitzondering juli en augustus). Afstemming hierover is uiteraard mogelijk.  

Wat bieden we je? 

Je bent welkom in ons enthousiaste team kerken en bieden je een leuke werkplek op ons kantoor in Apeldoorn. We nemen je mee in ons werk, onze ervaringen en beleving en inspireren je om je ook in te zetten voor mensen wereldwijd. We kijken samen wat bij je past en zorgen dat je je vrijwilligerswerk op een goede manier kunt doen. Reiskosten worden uiteraard vergoed. 

Kerken vrijwilliger gezocht

Welkom! 

Kom je ons team versterken? Meld je dan vandaag nog aan bij ZOA! Neem contact op met Agaath de Weerd, accountmanager kerken.  

Stuur een e-mail of bel;  
a.deweerd@zoa.ngo 
06 20 45 86 10